Nasze usługi

Osteopatia – to manualny system terapeutyczny, metoda popularna w Stanach Zjednoczonych i w Europie Zachodniej. Osteopatą może zostać wyłącznie lekarz bądź fizjoterapeuta. Metoda ta opiera się przede wszystkim na holistycznym przekonaniu, że organizm człowieka jest całością, a nie sumą niezależnych od siebie narządów.

Fizjoterapia – specjalistyczne metody terapeutyczne: McKenzie, PNF, Kinesiotaping, manipulacja powięzi wg. Stecco (Fascial Manipulation), Terapia FDM (Fascial Distortion Model), terapia punktów spustowych, terapia tkanek miękkich, terapia manualna kręgosłupa, leczenie skolioz i wiele innych.

Uroginekologia – Pełne badanie specjalistyczne, leczenie nietrzymania moczu, obniżenia narządów miednicy mniejszej i związanych z tym dolegliwości.

Fizykoterapia – najskuteczniejsze zabiegi fizykalne w rehabilitacji: elektrostymulacja, ultradźwięki, laser, pole magnetyczne.

Masaż powięziowo-energetyczny – w masażu powięziowym terapeuta stosuje głęboki, powolny, pełen uwagi dotyk. Dzięki temu oddziałuje na ciało oraz na psychikę osoby przyjmującej sesję. Terapia angażuje pacjenta w świadome oddychanie i bycie w ciele.
Korzyści płynące z masażu powięziowego:
– zmniejszenie dolegliwości bólowych oraz napięć w ciele
– redukcja stresu
– pogłębienie kontaktu z ciałem
– nauka uważności, czyli bycia tu i teraz
– uwolnienie emocji zapisanych w cieleZobacz również: Co leczymy?